សារលិខិតថ្វាយព្រះពរ សម្តេច ស៊ីសុវត្ថិ ពង្សនារី មុនីពង្ស សមាជិកក្រុមប្រឹក្សាធម្មនុញ្ញ ក្នុងឱកាសចូលឆ្នាំថ្មី ឆ្នាំសកល ២០២៤ សម្តេច ជាទីគោរពដ៍ខ្ពង់ខ្ពស់ សេចក្តីជូនដំណឹង ០១/០១/២០២៤12/01/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
សេចក្ដីជូនដំណឹង ក្រសួងអធិការកិច្ច សូមជម្រាបជូន ឯកឧត្តម លោកជំទាវ លោក លោកស្រី ជាថ្នាក់ដឹកនាំ មន្រ្តីរាជការ និងសប្បុរសជនទាំងអស់ មេត្តាចូលរួមជួយឧបត្ថម្ភគាំទ្រ ជាថវិកា និងគ្រឿងឧបភោគបរិភោគតាមលទ្ធភាព ដើម្បីចូលរួមចំណែកការពារបូរណភាពទឹកដី ឈរលើស្មារតី សមរភូមិក្រោយគាំទ្រដល់សមរភូមិមុខ ២៧/០៦/២០២៥04/08/2025
សារលិខិតអបអរសាទរ សូមគោរពជូន សម្តេច មហាមន្ត្រី គុយ សុផល ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងជារដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព្រះបរមរាជវាំង ក្នុងឱកាសដែលត្រូវបាន ព្រះករុណាព្រះបាទសម្តេចព្រះបរមនាថ នរោត្តម សីហមុនី ព្រះមហាក្សត្រ នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ប្រោសព្រះរាជទានគោរមងារជា សម្តេច មហាមន្ត្រី និងត្រាស់បង្គាប់តែងតាំងមុខតំណែងជា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី និងជារដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងព្រះបរមរាជវាំង ០៥/០៩/២០២៤06/09/2024
សារលិខិតជូនពរ សូមគោរពជូនពរ លោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ ចន្ទមុន្នី ហ៊ុនម៉ាណែត អគ្គស្នងការសមាគមកាយឫទ្ធិនារីកម្ពុជា ក្នុងឱកាសមហាជ័យមង្គលចម្រើនជន្មាយុគម្រប់ ៤៤ ឈានចូល ៤៥ឆ្នាំ ២២/០១/២០២៥26/01/2025
សាររំលែកទុក្ខជូន ចំពោះមរណភាពរបស់ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ជា ចាន់តូ អគ្គទេសាភិបាលកិត្តិយសធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា និងជាតំណាងរាស្រ្តមណ្ឌលខេត្តកំពង់ធំ ២៦/១០/២០២៤28/10/2024
ព្រះរាជក្រឹត្យប្រោសព្រះរាជទានគោរមងារ លោកជំទាវកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ជា « សម្ដេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន» ០១/១១/២០២៣11/11/2023
សាររំលែកមរណទុក្ខ របស់ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ជូនឯកឧត្ដម Nguyen Huy Tang ឯកអគ្គរដ្ឋទូតសាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ចំពោះមរណភាពរបស់ ឯកឧត្ដម ង្វៀន ហ៊្វូចុង (Nguyen Phu Trong) អគ្គលេខាធិការ គណៈកម្មាធិការមជ្ឈិមបក្សកុម្មុយនីស្ដវៀតណាម ២០/០៧/២០២៤24/07/2024