ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងអធិការកិច្ច អញ្ជើញដឹកនាំគណៈប្រតិភូជាន់ខ្ពស់ក្រសួងអធិការកិច្ចកម្ពុជា ចូលរួមកិច្ចជំនួបពិភាក្សាការងារជាមួយ ឯកឧត្តម វ៉ូ វ៉ានមិញ ប្រធានគណៈកម្មាធិការប្រជាជនខេត្តប៊ិញយឿង (ខេត្តប៊ិញយឿងជាខេត្តដែលរីកចម្រើនខាងសេដ្ឋកិច្ច និងឧស្សាហកម្ម ជាប់លំដាប់ទី៣ បន្ទាប់ពីរដ្ឋធានីហាណូយ និងទីក្រុងហូជីមិញ) កាលពីថ្ងៃទី១៣ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ នៅខេត្តប៊ិញយឿង សាធារណរដ្ឋសង្គមនិយមវៀតណាម វីដេអូ ១៣/០៦/២០២៤19/06/2024 FacebookXEmailLinkedIn FacebookXEmailLinkedIn
ពិធីបិទសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធផលការងារឆ្នាំ២០២៣ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៤ របស់ក្រសួងអធិការកិច្ច ក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្រី្ត នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា នៅសណ្ឋាគារសុខាភ្នំពេញ ថ្ងៃទី១៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ ១៣/០២/២០២៤14/02/2024
កិច្ចប្រជុំថ្នាក់ដឹកនាំក្រសួងប្រចាំខែឧសភា និងលើកទិសដៅខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច នៅសាលសម្តេចកិត្តិសង្គហបណ្ឌិត ម៉ែន សំអន ទីស្តីការក្រសួង ថ្ងៃទី៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៤ ០៤/០៦/២០២៤11/06/2024
វេទិកាពិភាក្សា លើប្រធានបទ «អធិការកិច្ចក្នុងបរិបទកំណែទម្រង់» ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម ហួត ហាក់ រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងអធិការកិច្ច ដោយមានការសម្របសម្រួលពី លោក ពុយ គា ប្រធានក្លិបអ្នកកាសែតកម្ពុជា ថ្ងៃទី៤ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៤។ ០៤/០១/២០២៤10/01/2024
កិច្ចប្រជុំស្តីពីការពង្រឹងប្រសិទ្ធភាពការងារ និងរបៀបរបបការងាររបស់ក្រុមការងារតាក់តែងលិខិតបទដ្ឋានគតិយុត្តក្រសួង នៅទីស្តីការក្រសួង ថ្ងៃទី៥ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ ០៥/០៩/២០២៣14/12/2023
ពលរដ្ឋជិត១០០គ្រួសារនៅតំបន់ទួលតាប៉ុក អរគុណអភិបាលខេត្តកំពង់ធំ ក្រសួងអធិការកិច្ច និងប្រមុខរាជរដ្ឋាភិបាល ដែលអនុញ្ញាតឱ្យម្ចាស់ស្ថានីយ បូមទឹកដាក់ប្រឡាយព្រះគន្លង-ព្រះស្នែង សង្គ្រោះស្រូវប្រាំងបានទាន់ពេល ០៦/០៤/២០២៤09/04/2024
ពិធីចុះកិច្ចព្រមព្រៀងស្តីពីការផ្គត់ផ្គង់ទឹករវាង លោក ហង់ សុគន្ធ ម្ចាស់ស្ថានីយបូមទឹក ប្រឡាយព្រះស្នែង និងប្រឡាយព្រះគន្លង ជាមួយតំណាងប្រជាពលរដ្ឋ ១២៥គ្រួសារ ដែលជាអ្នកទទួលការផ្គត់ផ្គង់ទឹកធ្វើស្រែ ស្ថិតក្នុងឃុំកំពង់គោ ស្រុកកំពង់ស្វាយ ខេត្តកំពង់ធំ ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្រ្តី ហួត ហាក់ ថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៤ ២៦/០១/២០២៤31/01/2024